Aradığınız tarihlerde müsait olan 1 araç listelenmiştir.
Belirtilen tarihler için müsait aracımız bulunmamaktadır.
İstanbul araba kiralama

 Araç kiralama hizmetimizde daima müşterilerimize en yeni model araçlarımızla hizmet vermekten duymuş olduğumuz mutlulukla 2016 yılının en yeni filolarımızla sizlere bu yıl da farklı bir araç kiralama hizmetini sunmaya adayız.

Sizlerin de yakından takip ettiği gibi 2005 yılında İstanbul araba kiralama olarak kurulmuş olan sitemiz online araç kiralama işlemleriyle her yere zamanında araç kiralama hizmetlerini sunmaktadır.

Ayrıca hizmet anlayışımızın bir gereği olarak yalnızca araç kiralama hizmetlerimizle sınırlı kalmayarak vip transfer hizmetimizi de siz değerli müşterilerimizle İstanbul araba kiralama servisimiz olarak sunmaya devam ediyor. Bu alanda yenilenmeyi daima bilen ve bu sayede her zaman yeniliklere açık ekibiyle çalışan yetkili servisimiz düzenli olarak periyodik muayenelerden geçirilerek kaskolu araçlarımızla sizlere ister kısa vadede ister uzun vadede araç kiralama hizmetini sunmaktayız.

İstanbul araba kiralama fiyatları

1 aylık ya da 3 aylık boyunca araç kiralama hizmetimizi sizlerle buluşturarak İstanbul araba kiralama olarak yanınızda etkili hizmet anlayışımızla hizmetlerimize devam ediyoruz. Ayrıca dilerseniz özel günlerinize yönelik olmak üzere de şoförlü araç kiralama işlemlerimizle düğün-nişan organizasyonlarınızda ya da grup gezilerinizde de yine sizlere vip düzeyde transfer hizmetlerimize kaldığımız yerden devam etmekteyiz.

Hem ekonomik hem kaliteli hem de hızlı hizmet kalitemizle sizlere sunmaya devam etmekten mutluluk duymuş olduğumuz İstanbul araba kiralama hizmetlerimizden faydalanmanız için sizlerin de online araç kiralama sitemizi ziyaretinizi bekliyoruz.