İstanbul Rent A Car

İSTANBUL ARAÇ KİRALAMA

İstanbul araç kiralama hizmeti bireyler ve kurumlar için her geçen gün daha önemli bir ihtiyaç haline dönüşmektedir. Bireysel olarak İstanbul araç kiralama firmalarından günlük veya aylık araç kiralama yapılabilmektedir. Kurumsal kiralamalarda ise uzun dönemli çalışmalar tercih edilmektedir. Araç kiralama firmaları birbirinden farklı marka ve modellerden oluşan geniş araç filolarına sahip kurumsal bir yapıda faaliyet göstermektedir. Yüksek kalitede hizmet sunan ve araç kiralama sözleşmeleriyle tüm müşterileri için güvenli bir hizmet alanı yaratan İstanbul araç kiralama firmaları yoğun talep karşısında hizmet çeşitliliğini artırmaktadır.

İSTANBUL ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

İstanbul oto kiralama hizmetleri arasında yer alan ve yaygın olarak tercih edilen hizmet gruplarından birisi günlük araç kiralama alternatifidir. Kiralamalar 3 günden başlayarak haftalık bazda da uygulanabilmektedir. Bu uygulamalarda kiralama fiyatları araçların marka ve modeline ve kiralandığı sezona göre değişiklik göstermektedir. Kiralayacağınız araç lüks segmente ait bir araç olabileceği gibi ekonomik sınıftan bir araç tercihi de yapılabilmektedir.

İstanbul günlük araç kiralama hizmeti çoğunlukla iş, eğitim veya tatil gibi farklı nedenlerle İstanbul’u ziyaret eden bireyler tarafından tercih edilmektedir. İstanbul’a havayoluyla ulaşım sağladıktan sonra günlük araç kiralama yöntemiyle araç ihtiyacı verimli bir şekilde karşılanmaktadır.

İSTANBUL AYLIK ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

İstanbul rent a car firmaları aylık araç kiralama hizmetiyle özellikle kurumsal müşterilerine çok avantajlı seçenekler sunmaktadır. Bir aydan 12 aya kadar yapılabilen aylık araç kiralamalarda her zaman en uygun fiyat alternatifleri karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kurumsal firmalar satış ve pazarlama faaliyetlerinde kullanmış oldukları araçları İstanbul aylık araç kiralama yöntemiyle tercih etmektedir. Çünkü bu tür bir uygulamanın şirket bütçesini sağlamış olduğu çok önemli katkılar bulunmaktadır.

İSTANBUL KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

İstanbul kurumsal araç kiralama hizmeti ticari faaliyetlerinde bir veya birden fazla araca ihtiyaç duyan her bir şirket için oldukça verimli bir yöntemdir. Şirket bütçesini sağlamış olduğu katkılar nedeniyle her geçen gün daha fazla şirket tarafından araç kiralama hizmeti alınmaktadır. İstanbul kurumsal araç kiralama hizmetinin kiralama yapan şirketlere sağlamış olduğu faydalar şöyle sıralanmaktadır;

1-Şirketler araç alımları için bir bütçe ayırmak zorunda kalmayacaktır. Şirket sermayesinden araçlara bir bedel ayrılmayacağı için sermaye şirket faaliyetlerinde kullanılmaya devam edecektir. Güçlü sermaye ile çalışmak firmalara bir rekabet avantajı kazandıracaktır.

2- İstanbul kurumsal araç kiralama hizmet bedeli aylık ödemeler ile gerçekleştirilmektedir. Bu tür bir ödeme tablosu firmaların bütçelerinde büyük bir rahatlama meydana getirecektir.

3- Bazı şirketler araç satın alırken kredi kullanmakta ve böylelikle bir faiz gideri ödemek zorundadır. Kurumsal araç kiralama uygulaması sizleri banka kredilerinden uzak tutacaktır.

4- Araç kullanımının yıl içerisinde firmalara getirmiş olduğu büyük bir maliyet yükü söz konusudur. Araçların vergileri, bakımları, lastik değişimleri gibi masraflar araç kiralama uygulamalarında önemli bir avantaj olarak değerlendirilmektedir. Bu masrafların her biri İstanbul araç kiralama firmalarına aittir.

5- İstanbul kiralık araçlar her zaman düşük kilometreli ve yüksek modelli araç kullanma imkanını sunmaktadır. Kurumsal araç kiralamalarda firmaların tercih etmiş olduğu marka ve modeldeki araçlar düşük kilometreli ve yüksek modelli olarak teslim edilmektedir. Bu da hem şirket prestiji hem de çalışanların güvenlik ve konforu için önemlidir.

6- Kurumsal araç kiralamalarda şirketler kiralama bedeli karşılığında bir fatura almakta ve bu faturayı giderden düşerek vergi avantajı elde etmektedir.

7- Tüm bu avantajları bir araya topladığınızda ticari faaliyetlerinde araç ihtiyacı bulunan tüm kurumsal yapılar bu ihtiyaçlarını araç kiralama ile karşılamaktadır.

8- Tüm bu avantajları bir araya topladığınızda ticari faaliyetlerinde araç ihtiyacı bulunan tüm kurumsal yapılar bu ihtiyaçlarını araç kiralama ile karşılamaktadır.

İSTANBUL ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI

İstanbul araç kiralama fiyatları belirlenirken baz alınan bazı kriterler bulunmaktadır. Kiralama fiyatlarını;

1- Araçların marka ve modeli,

2- Kiralama süresi,

3- Kiralama sezonu

gibi maddeler önemli ölçüde etkilemektedir. En ucuz kiralama 2024 fiyatları ile bireysel veya kurumsal araç kiraladığınız da araç satın almanız için hiçbir neden kalmayacaktır. Araç satın almak için ayıracağınız sermaye ve araç kullanım maliyetini hesapladığınızda istediğiniz aracı kiralıyor olmanızın çok daha avantajlı olduğunu sizlerde göreceksiniz. Uygun fiyatlı hizmet veren güvenli bir araç kiralama firması en doğru nokta olacaktır.