İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

İSTANBUL ARAÇ KİRALAMA

Metropolitan şehir İstanbul her yönüyle insanları cezbeden tarih, modern ve bütün farklı dinlerin bir arada yaşadığı kent. Bu kadar güzel ve büyük bir şehrin elbette olumsuz yönleri de yok değil. İstanbul denilince akla ilk gelen olumsuz düşünce tabi ki ulaşım sorunudur. Ulaşımı daha kolay hale getirmek için çalışan rent a car firmaları ekonomi ve üst sınıf kiralık araçlarla bu sorunu az da olsa ortadan kaldırmaktadır. İstanbul Araç Kiralama sektörü denince akla ilk gelen şehir İstanbul’dur.

İSTANBUL HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA FİYATLARI

İstanbul her ticaret sektöründe olduğu gibi İstanbul Araç Kiralama sektöründe de yoğun çalışan bir yerleşim yeridir. İstanbul`da faaliyet gösteren firmaların nerdeyse %80 i İstanbul araç kiralama işlemi yaparak ticari faaliyetlerini devam ettirmektedirler. Neden mi İstanbul araç kiralama gereği duyuyorlar ? Çünkü masrafı yok ve araç alımı gibi faaliyetlerde yüklü yatırım yapmaktan kurtuluyorlar. Araba kiralamada kasko, sigorta ve hasar bakım gibi işlemlerin hepsinden İstanbul araç kiralama firmaları sorumlu oluyor. Hal böyle olunca oto kiralamak daha cazip hale geliyor. Sadece firmalar mı kiralıyor ? Hayır yurt içi ve yurt dışından gelen turistler, İş adamları, yatırımcılar ve buna benzer faaliyetler için İstanbul’a adım atan herkes ilk soluğu Havalimanı içinde yer alan İstanbul Araç kiralama firmalarında alıyor. İstanbul Araç Kiralama İstanbul gibi bir yerleşim yerinde ulaşım sorununu çözmek ile aynı anlama geliyor.

İSTANBUL HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

İstanbul havalimanı araç kiralama firmaları her geçen gün daha kaliteli hizmetler sunuyor. Araç kiralama hizmeti sayesinde bireysel veya kurumsal olarak araç ihtiyacınız en avantajlı şekilde giderilmiş oluyor. Araç kiralama hizmetini sağlamış olduğu bu avantajlar arttıkça artık insanlar ve şirketler büyük bedeller bağlayarak bir araç almak yerine araç kiralama hizmetini tercih ediyor.

istanbul havalimanı rent a car hizmeti sayesinde uzun vadeli araç kiralayabilirsiniz. Bu hizmeti bireysel olarak alabileceğiniz gibi kurumsal şirketlerimiz için filo bazında da tercih edebilirsiniz. Uzun vadeli araç kiralama hizmeti kapsamında süreç iki farklı türde ilerlemektedir.

İSTANBUL HAVALİMANI BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA

İstanbul havalimanı oto kiralama hizmeti kapsamında uzun vadede bireysel araç kiralayabilirsiniz. Böylelikle satın almak istediğiniz marka ve modelde bir araç için yüksek bedeller ödemenize gerek kalmadan, aylık ödeme planı ile araç ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Uzun vadeli bireysel kiralamalarda araçların bakım yükümlülükleri kiralama firmalarına ait olacaktır. Aynı zamanda araçların tüm vergi ödemeleri araç kiralama firmaları tarafından yapıldığı için sizlere herhangi ekstra bir masraf oluşturmayacaktır. Tüm bu avantajlı kullanım seçenekleri nedeniyle araç satın almak yerine uzun vadeli bireysel araç kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz.

İSTANBUL HAVALİMANI KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Bugün kurumsal birçok firma satış ve pazarlama faaliyetlerinde ihtiyaç duymuş olduğu araç veya araçları satın almak yerine kiralamayı tercih etmektedir. İstanbul havalimanı araba kirala hizmeti sayesinde firmanız için en uygun koşullarda araç kiralayarak bir katma değer yaratabilirsiniz. Kurumsal araç kiralama hizmetinin firmalara sağlamış olduğu önemli avantajlar bulunmaktadır. Kurumsal araç kiralama sayesinde;

Şirket sermayesinden araç için büyük bir pay ayırmaya gerek olmadan aylık taksitler ile kiralama yapılmaktadır.

Araçların vergisi, lastik değişimi ve bakımları gibi ekstra masraflar şirketler için bir külfet olmaktan çıkacaktır.

Aylık planda yapılan her bir ödeme karşılığında hizmet faturası kesildiği için şirketler bu faturaları gider olarak göstererek vergi avantajı elde edecektir.

Kurumsal araç kiralamalarda her zaman düşük kilometreli araçlar kiralanmaktadır. Dolayısıyla şirket çalışanları her daim düşük kilometreli ve yeni model araçlara sahip olacaktır. Bu da hem çalışanların konfor ve rahatlığı açısından hem de şirket imajı açısından büyük bir öneme sahiptir.

İSTANBUL HAVALİMANI EN UCUZ ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Uzun vadeli araç kiralama hizmeti satın alırken Hizmet kalitesi ile birlikte kiralama fiyatlarının uygunluğu değerlendirmeniz gereken en önemli noktalardır. İstanbul havalimanı en ucuz kiralık araç seçenekleri arasından seçimlerinizi yaparken alacağınız hizmet kalitesini de değerlendirmeniz gerekir. Seçmiş olduğunuz marka ve model her bir araç için en uygun fiyat tekliflerini almak üzere firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Düşük kilometreli ve tüm bakımları gerektiği şekilde yapılmış en güvenli araç seçenekleri marka ve modele göre farklı fiyatlarda kiralanmaktadır. Aynı zamanda kiralama fiyatları belirlenirken kiralama süresi değerlendirmeye alınmaktadır.

İSTANBUL LÜKS SINIF ARAÇ KİRALAMAK MI İSTİYORSUNUZ?

İstanbul da bulunan binlerce oto kiralama firmalarından istediğiniz miktarda ve ekonomik İstanbul Araç Kiralama çok basit bir süreçtir. Tek yapmanız gereken online rezervasyon yapıp kiralık arabanızı ayırtmak ve teslim zamanında belgeleriniz ile hazır bulunmak. Siz siz olun İstanbul’a gelmeden İstanbul araç kiralama işlemini erkenden yapın. Bildiğiniz üzere kalabalık olan İstanbul`da bazen müsait araç bulmak çok zordur. İstanbul`da yapacağınız tatili veya iş gezisini en basit hale indirmek için en yakın araç kiralama firmasına gidip sizin için hazırlanan kiralık arabanızı teslim alın. İstanbul Araç Kiralama İstanbul`da sorunların yarısını çözmektir.