Sabiha Gökçen Araç Kiralama

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI ARAÇ KİRALAMA

Araç kiralama firmalarının sunmuş olduğu hizmet kalitesi arttıkça bireylerin ve kurumların araç satın alma oranlarında bir düşüş yaşanıyor. Çünkü Sabiha Gökçen araç kiralama firmaları çok avantajlı fırsatlar ile bireysel ve kurumsal araç ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabiliyor. Bu ihtiyaçların karşılanma noktasında büyük kolaylıklar ve önemli avantajlar sağlayan araç kiralama hizmeti sayesinde her zaman düşük kilometreli ve yeni model araçları hiçbir masrafı size dahil olmayacak şekilde kullanabilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken tek nokta araç kiralama hizmetini alacağınız firmanın kurumsal bir yapıda olmasıdır. Kurumsal araç kiralama firmaları profesyonel ve güvenli hizmet içerikleriyle her tür talebi en uygun koşullarda karşılayabilmektedir.

SABİHA GÖKÇEN BİREYSEL ARAÇ KİRALAMA

Bireysel araç kiralama hizmeti adından da anlayacağınız üzere kişisel olarak kendi bireysel işlerinizde kullanmak amacıyla ihtiyaç duyduğunuz aracı kiralamanızdır. Alacağınız bu hizmet kapsamında tercih etmiş olduğunuz marka ve modelde bir aracı dilediğiniz süre zarfında kiralayabilirsiniz. Satın alınan bir araç ile kıyaslandığında Sabiha Gökçen bireysel araç kiralama hizmeti sizleri birçok araç kullanım maliyetinden ve ekstra maddi yükümlülüklerden kurtaracaktır.

Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama seçenekleri arasında yer alan bireysel araç kiralama hizmetinde öncelikli olarak kiralayacağınız aracın sınıfını ve markasını belirlemeniz gerekecektir. Bu kiralama hizmetini kısa dönem veya uzun dönem olarak tercih edebilirsiniz. Kısa dönem araç kiralama hizmeti çoğunlukla iş, sağlık, eğitim, tatil vb. bir sebep ile İstanbul’u ziyaret eden ve bu ziyaretini hava yoluyla gerçekleştiren bireylerin araç ihtiyacını karşılamaya yönelik bir hizmettir. Minimum 24 saat olmak koşulu ile bireysel kiralama hizmetini kullanabilirsiniz.

SABİHA GÖKÇEN KURUMSAL ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ

Sabiha Gökçen kurumsal araç kiralama hizmeti şirketlerin ihtiyaçlarına göre binek veya ticari araç olmak üzere bir veya birden fazla aracın kiralanmasını kapsamaktadır. Genellikle uzun dönem tercih edilen kurumsal araç kiralama hizmeti sayesinde şirketler finansal ve operasyonel açıdan çok önemli avantajlar elde etmektedir. Ve bu avantajlar nedeniyle her geçen gün şirket faaliyetlerinde ihtiyaç duyulan araçları satın almak yerine bu araçların kiralanması daha yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

Sabiha Gökçen araç kiralama hizmeti kurumsal bir çerçevede sunulduğunda bu hizmetin şirketlere sağlamış olduğu çok önemli avantajlar bulunmaktadır. Araç kiralama hizmetinin sağlamış olduğu avantajlar şöyle sıralanmaktadır;

Araç kiralama hizmeti sayesinde şirket sermayelerinden yüklü ödeneklerin çıkarılmasına gerek kalmamaktadır. Özellikle birden fazla araca ihtiyaç duyan şirketler için araç satın almak gerektiğinde bu durum çok önemli bir sermaye gerektirmekte ve çoğu kez bütçe planlamasını olumsuz etkileyebilmektedir. Araç satın almak yerine kiralama tercih edildiğinde, kiralama firmaları tarafından sunulan esnek ödeme politikaları sayesinde aylık ödeme imkanı elde edilmektedir. Böylelikle şirketler sermayelerini araçlara aktarmak yerine kendi faaliyet alanlarında daha verimli bir şekilde kullanabilmektedir.

Özellikle satış ve pazarlama faaliyetlerinde birden fazla araca ihtiyaç duyan şirketler için bu araçların kullanım maliyeti büyük bir külfet oluşturmaktadır. Araçların vergi ödemeleri, bakımları, lastik giderleri gibi önemli harcamalar kiralama hizmetiyle tamamen ortadan kalkmaktadır. Bu tür masrafların tamamı araç kiralama firmalarına ait masraflardır.

Kurumsal araç kiralama hizmeti sayesinde şirketler her daim düşük kilometreli ve yüksek model araçlar kullanmaktadır. Bu durum hem şirket prestiji açısından büyük önem taşımaktadır. Hem de şirket çalışanlarının konforu ve güvenliği açısından çok önemlidir.

Havalimanı araç kiralama hizmetiyle kurumsal olarak araç kiraladığınız da hizmet bedeli şirketinize faturalandırılmaktadır. Dolayısıyla bu faturalar gider olarak kullanılmakta ve şirketiniz için önemli düzeyde bir vergi avantajı sağlamaktadır.

Kurumsal araç kiralamanın sağlamış olduğu tüm bu avantajlar birçok şirketin araç satın almak yerine araç kiralamayı tercih etmesine neden olmaktadır.