Şoförlü Araç Kiralama

İlk olarak 1946 yılında bir havaalanında uygulanmaya başlanan oto kiralama, günlük ve uzun dönem araç kiralama olmak üzere iki formda uygulanmaktadır. Günlük olarak araç kiralama daha çok turistik geziler için kiralama ve havaalanı veya havalimanlarında giriş-çıkış amaçlı kullanılmaktadır.

Uzun dönem oto kiralama ise, daha ziyade firmaların uzun dönem araç kiralamadaki mali avantajlardan ve uygulama kolaylığından kaynaklanan filo kiralama yöntemidir. Daha çok günlük araç kiralamalarda tercih edilen şoförlü araç kiralama birçok yönden kolaylık sağlamaktadır.

Online oto kiralama hizmeti verilen kuruluşumuzda, şoförlü araç kiralama ile havaalanı gibi kısa süreli ulaşımlarınızı keyifli saatlere dönüştürebilirsiniz. Tanımadığınız bir şehirdeki seyahatlerinizi, ilk defa gideceğiniz gezilerinizi yine şoförlü araç kiralayarak yapmanız birçok yönden size rahatlık sunacaktır.

Mademki gezi için yola çıktınız, öyleyse kendinizi gittiğiniz yerde güvenli ellere teslim ederek gezinizin tadını çıkarmaya bakmalısınız ve kiralayacağınız araç için şoför istemeyi de ihmal etmemelisiniz. Şoförlü araç kiralama o kadar çok memnun edecektir ki sizi, daha sonraki seyahatlerinizde ilk aklınıza gelen şoförlü araç kiralamak olacaktır.

2005 yılından beri oto kiralama sektöründe hizmet veren kuruluşumuz Türkiye’deki tüm havaalanlarında son derece güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Online araç kiralama ile dilediğiniz konfora sahip lüks araçlarımız dilerseniz araç kiralama ile dilerseniz de şoförlü araç kiralama ile hizmetinize sunulmaktadır. Şoförlü araç kiralamalarınızda yapılacak sözleşmelerle hem güvenliğiz sağlanmakta hem de olası riskler bertaraf edilmektedir.

Söförlü Araç Kiralama ve transfer hizmeti

Fuar, konferans, toplanti ve özel davetlerinizde veya çok değer verdiğiniz konuklarınız için, ihtiyaç duyacağınız şoförlü lüks araç konforunu artık Otocar Şoförlü Araç Kiralama hizmeti aracılığıyla sağlayabilirsiniz. 

Lisan bilen, iyi eğitim görmüş şoförlerle yurt genelinde lüks araç hizmetimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 444 0 692 telefon numaralarindan arayabilir, info@otocarrental.com adresine e-posta iletisi ile bizlere ulaşabilirisiniz.

Arabanızı isteyin, şoförüyle kapiniza gelsin